| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 180 cm |
| Váha: | 90 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, hudba, sport, kultura |
| Filmy: | komedie, psychologické, dokumentární |
| Hudba: | vážná, rock, elektronická hudba |
| Sporty: | cyklistika, lyžování a zimní sporty, turistika a outdoor |
| Kuchyně: | česká |
| Barva: | modrá |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, sport, výlety, koníčky |
| Věk: | od 48 do 60 let |
| Výška: | od 165 do 175 cm |
| Váha: | od 65 do 75 kg |