| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 180 cm |
| Váha: | 85 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, hudba, knihy, kultura, počítače, filmy a kino, fotografování |
| Filmy: | detektivní, psychologické, dobrodružné, drama |
| Hudba: | lidová hudba |
| Kuchyně: | česká |
| Majetek: | byt |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | flirt, dopisování |
| Věk: | od 20 do 65 let |
| Výška: | od 160 do 180 cm |
| Váha: | od 50 do 70 kg |