| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 172 cm |
| Váha: | 85 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo, kutilství, počítače, zahrádkaření, filmy a kino, ruční práce, fotografování, sběratelství, zvířata a chovatelství |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, pohádky, horory, drama |
| Hudba: | 60.-80. léta, rock, pop, elektronická hudba, hip hop a rap |
| Sporty: | plavání, cyklistika, tenis, stolní tenis, badminton, inline, skateboard, …, běh, turistika a outdoor |
| Kuchyně: | asijská, česká, mexická |
| Barva: | červená, modrá, zelená, černá |
| Květiny: | růže, lilie, tulipány, luční květiny, slunečnice, karafiáty, frézie, gerbery, fialky, pivoňky |
| Nápoj: | čaj, cola a limonády |
| Zlozvyky: | počítače a internet |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | chci |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, dopisování, přátelství, sport, výlety, koníčky |
| Věk: | od 20 do 26 let |
| Výška: | od 150 do 175 cm |
| Váha: | od 50 do 90 kg |