| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 163 cm |
| Váha: | 88 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, hudba, sport, jídlo, kultura, kutilství, počítače, filmy a kino, ruční práce, zvířata a chovatelství, móda |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, psychologické, dokumentární, westerny, historické, horory, dobrodružné, science fiction, drama |
| Hudba: | vážná, 60.-80. léta, rock, metal |
| Sporty: | cyklistika, fotbal, ostatní míčové sporty |
| Kuchyně: | česká, italská, americká |
| Barva: | černá |
| Nápoj: | čaj, cola a limonády |
| Zlozvyky: | počítače a internet, práce |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | chci |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 18 do 30 let |
| Výška: | do 160 cm |