| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 180 cm |
| Váha: | 60 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, hudba, sport, jídlo, počítače, zvířata a chovatelství |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, pohádky |
| Hudba: | country |
| Sporty: | cyklistika |
| Kuchyně: | česká, mexická |
| Barva: | červená, modrá, černá |
| Květiny: | růže |
| Nápoj: | káva, cola a limonády, pivo |
| Zlozvyky: | kouření, alkohol, počítače a internet |
| Zaměstnání: | nezaměstnaný |
| Děti: | chci |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, sport, výlety, koníčky |
| Věk: | od 25 do 35 let |
| Výška: | od 170 do 180 cm |
| Váha: | od 55 do 60 kg |