| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 185 cm |
| Váha: | 75 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, hudba, jídlo, kultura, kutilství, počítače, zahrádkaření, filmy a kino, ruční práce, fotografování, sběratelství, zvířata a chovatelství |
| Filmy: | akční, komedie, dokumentární, dobrodružné |
| Hudba: | 60.-80. léta |
| Kuchyně: | česká |
| Barva: | modrá |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 18 do 35 let |
| Výška: | od 120 do 190 cm |
| Váha: | do 80 kg |