| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | ženatý nebo ve vztahu |
| Výška: | 175 cm |
| Váha: | 95 kg |
| Koníčky: | cestování, knihy |
| Hudba: | vážná, 60.-80. léta, rock, pop, jazz |
| Sporty: | lyžování a zimní sporty |
| Kuchyně: | česká, středomořská |
| Nápoj: | míchané nápoje |
| Zlozvyky: | práce |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele, flirt, přátelství |
| Věk: | od 55 let |
| Výška: | od 160 do 170 cm |
| Váha: | od 70 do 90 kg |