| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 150 cm |
| Váha: | 55 kg |
| Filmy: | akční |
| Děti: | chci |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 20 do 25 let |
| Výška: | od 149 do 154 cm |
| Váha: | od 50 do 55 kg |