| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 182 cm |
| Váha: | 94 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, jídlo, kultura, zahrádkaření |
| Filmy: | komedie, dokumentární |
| Kuchyně: | česká |
| Barva: | červená, zelená |
| Květiny: | růže |
| Nápoj: | čaj, káva, pivo |
| Zlozvyky: | práce |
| Majetek: | dům, auto |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 59 do 64 let |
| Výška: | od 61 do 75 cm |
| Váha: | od 56 do 74 kg |