| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 180 cm |
| Váha: | 90 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo, filmy a kino, zvířata a chovatelství, móda |
| Kuchyně: | italská |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | přátelství |
| Věk: | od 45 do 55 let |
| Výška: | od 175 do 185 cm |
| Váha: | od 60 do 80 kg |