| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 172 cm |
| Váha: | 71 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky |
| Sporty: | tenis, stolní tenis, badminton |
| Kuchyně: | česká |
| Květiny: | orchideje |
| Nápoj: | pivo |
| Zlozvyky: | kouření |
| Majetek: | auto |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 59 do 66 let |
| Výška: | od 165 do 170 cm |
| Váha: | od 65 do 70 kg |