| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 170 cm |
| Váha: | 60 kg |
| Koníčky: | hudba, počítače, filmy a kino, ruční práce |
| Filmy: | akční, historické, horory, dobrodružné |
| Hudba: | rock, hip hop a rap |
| Zaměstnání: | podnikatel |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, flirt, dopisování, přátelství |
| Věk: | od 18 do 30 let |
| Váha: | do 70 kg |