| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 187 cm |
| Váha: | 94 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, sport, filmy a kino, tanec, fotografování |
| Filmy: | akční, komedie, pohádky |
| Hudba: | rock, pop, elektronická hudba |
| Barva: | bílá, červená, fialová, černá |
| Zlozvyky: | kouření, alkohol |
| Majetek: | byt, auto |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele, flirt, dopisování, přátelství, sport, výlety, koníčky, cestování |
| Věk: | od 18 do 42 let |
| Výška: | od 150 do 200 cm |
| Váha: | od 50 do 70 kg |