| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 180 cm |
| Váha: | 80 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, hudba, jídlo, kultura, kutilství, filmy a kino |
| Hudba: | rock, pop, metal, hip hop a rap |
| Sporty: | turistika a outdoor |
| Kuchyně: | asijská, česká |
| Barva: | modrá |
| Květiny: | růže, narcisy, tulipány, luční květiny, fialky |
| Nápoj: | čaj, káva, cola a limonády, víno, pivo |
| Zlozvyky: | počítače a internet, práce |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele, flirt |
| Věk: | od 48 do 55 let |
| Výška: | od 160 do 170 cm |
| Váha: | od 50 do 70 kg |