| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 173 cm |
| Váha: | 80 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, sport, kultura, filmy a kino |
| Zaměstnání: | podnikatel |
| Děti: | mám, chci |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, přátelství, sport, výlety, koníčky, cestování |
| Věk: | od 27 let |
| Výška: | do 175 cm |