| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 179 cm |
| Váha: | 118 kg |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, přátelství, sport, výlety, koníčky, cestování |
| Věk: | od 30 do 38 let |
| Výška: | od 175 do 181 cm |
| Váha: | od 90 do 120 kg |