| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 167 cm |
| Váha: | 67 kg |
| Filmy: | komedie, dokumentární |
| Hudba: | rock, elektronická hudba |
| Sporty: | cyklistika, kulturistika, fitness |
| Majetek: | dům |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | chci |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, přátelství |
| Věk: | od 20 do 35 let |
| Výška: | do 170 cm |