| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 180 cm |
| Váha: | 75 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, knihy, kultura, kutilství, zahrádkaření, filmy a kino, ruční práce, fotografování, móda |
| Filmy: | komedie, psychologické, westerny, dobrodružné, science fiction |
| Hudba: | vážná, 60.-80. léta, folk, country, jazz, funk |
| Sporty: | turistika a outdoor, vodácký sport |
| Kuchyně: | asijská, česká, vegetariánská, veganská |
| Barva: | žlutá, modrá, zelená, černá |
| Květiny: | luční květiny |
| Nápoj: | čaj, káva, víno, pivo |
| Majetek: | auto |
| Zaměstnání: | podnikatel |
| Děti: | chci |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 25 do 35 let |
| Váha: | do 70 kg |