| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 145 cm |
| Váha: | 60 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, sport, knihy, kultura, počítače, filmy a kino, tanec, fotografování |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, psychologické, pohádky, historické, horory, dobrodružné |
| Sporty: | cyklistika, lyžování a zimní sporty, tenis, stolní tenis, badminton, inline, skateboard, …, kulturistika, fitness, vodácký sport |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, dopisování, přátelství |
| Věk: | od 24 do 29 let |
| Výška: | od 145 do 175 cm |
| Váha: | od 45 do 60 kg |