| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 177 cm |
| Váha: | 70 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, kutilství, počítače, filmy a kino, tanec, ruční práce, móda |
| Kuchyně: | česká |
| Barva: | modrá, černá |
| Květiny: | růže, lilie, orchideje |
| Nápoj: | káva, cola a limonády, víno, tvrdý alkohol |
| Zlozvyky: | kouření |
| Majetek: | dům, auto |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, flirt, dopisování |
| Věk: | od 45 do 63 let |
| Výška: | od 156 do 175 cm |
| Váha: | od 45 do 60 kg |