| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | ženatý nebo ve vztahu |
| Výška: | 176 cm |
| Váha: | 85 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, kultura, kutilství, počítače, zahrádkaření, ruční práce |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele, flirt |
| Věk: | od 56 do 66 let |
| Výška: | od 150 do 175 cm |
| Váha: | od 40 do 89 kg |