| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 200 cm |
| Váha: | 100 kg |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, dobrodružné |
| Hudba: | rock, metal |
| Sporty: | plavání, cyklistika, hokej, lyžování a zimní sporty, fotbal, tenis, stolní tenis, badminton, inline, skateboard, …, volejbal, sportovní střelba, basketbal, kulturistika, fitness, ostatní míčové sporty, běh, turistika a outdoor, vodácký sport |
| Kuchyně: | česká, americká |
| Barva: | žlutá, modrá, zelená, černá |
| Květiny: | tulipány, slunečnice |
| Nápoj: | čaj, káva, cola a limonády, víno, pivo, míchané nápoje, tvrdý alkohol |
| Zlozvyky: | počítače a internet, práce |
| Majetek: | byt, dům, chata, auto |
| Zaměstnání: | nezaměstnaný |
| Děti: | chci |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | dopisování |
| Věk: | od 22 do 35 let |
| Výška: | od 170 do 200 cm |
| Váha: | od 50 do 100 kg |