| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 184 cm |
| Váha: | 110 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo, knihy, kultura, kutilství, počítače, filmy a kino, tanec, ruční práce, fotografování, sběratelství, zvířata a chovatelství |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, psychologické, dokumentární, muzikály a hudební, pohádky, westerny, historické, dobrodružné, science fiction, drama |
| Hudba: | vážná, 60.-80. léta, folk, rock, pop, elektronická hudba, country, metal, soul, funk, hip hop a rap |
| Nápoj: | čaj, káva, víno, pivo, míchané nápoje, tvrdý alkohol |
| Zlozvyky: | alkohol, počítače a internet, práce |
| Majetek: | byt, dům |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | chci |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, flirt, dopisování, sport, výlety, koníčky, cestování |
| Věk: | od 19 do 34 let |
| Výška: | od 78 do 145 cm |
| Váha: | od 164 do 193 kg |