| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 172 cm |
| Váha: | 90 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, jídlo, kultura, kutilství, filmy a kino |
| Filmy: | akční, komedie, historické, dobrodružné |
| Hudba: | folk, rock, country |
| Sporty: | hokej, turistika a outdoor |
| Kuchyně: | česká, italská, středomořská, mexická |
| Barva: | žlutá, fialová, modrá, zelená |
| Květiny: | orchideje, tulipány |
| Nápoj: | káva, míchané nápoje |
| Zlozvyky: | kouření |
| Majetek: | byt |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 30 do 40 let |
| Výška: | od 160 do 175 cm |
| Váha: | od 45 do 70 kg |