| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 183 cm |
| Váha: | 76 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, sport, kultura, kutilství, ruční práce, fotografování |
| Filmy: | akční, komedie, dokumentární, pohádky, westerny, dobrodružné, drama |
| Nápoj: | čaj, káva, cola a limonády, víno, pivo |
| Zlozvyky: | práce |
| Majetek: | auto |
| Zaměstnání: | podnikatel |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele, přátelství, sport, výlety, koníčky, cestování |
| Věk: | od 20 do 45 let |
| Váha: | do 60 kg |