| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 180 cm |
| Váha: | 55 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo, počítače, zahrádkaření, filmy a kino, tanec, fotografování, zvířata a chovatelství, móda |
| Filmy: | komedie, westerny, historické, dobrodružné, drama |
| Hudba: | 60.-80. léta, jazz, hip hop a rap |
| Sporty: | hokej, lyžování a zimní sporty, fotbal, tenis, stolní tenis, badminton, inline, skateboard, …, basketbal, kulturistika, fitness |
| Kuchyně: | italská, americká, středomořská |
| Barva: | bílá, červená, černá |
| Nápoj: | káva, víno, pivo |
| Zlozvyky: | kouření, počítače a internet |
| Majetek: | byt, dům |
| Zaměstnání: | zaměstnanec, podnikatel |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, flirt, dopisování, přátelství, sport, výlety, koníčky, cestování |
| Věk: | od 30 do 40 let |
| Výška: | od 110 do 175 cm |
| Váha: | od 50 do 70 kg |