| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 171 cm |
| Váha: | 67 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo, kultura, kutilství, zahrádkaření, filmy a kino, ruční práce, fotografování |
| Filmy: | akční, komedie, psychologické, dokumentární, pohádky, dobrodružné |
| Hudba: | 60.-80. léta, rock, pop |
| Sporty: | plavání, cyklistika, lyžování a zimní sporty, kulturistika, fitness, běh, turistika a outdoor |
| Kuchyně: | česká, italská |
| Barva: | zelená, černá |
| Majetek: | dům, auto |
| Zaměstnání: | podnikatel |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, přátelství |
| Věk: | od 18 do 42 let |
| Výška: | od 150 do 180 cm |
| Váha: | od 45 do 80 kg |