| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 170 cm |
| Váha: | 68 kg |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele, flirt, sport, výlety, koníčky, cestování |
| Věk: | od 30 do 60 let |
| Výška: | od 150 do 1700 cm |
| Váha: | od 70 do 100 kg |