| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | vdovec |
| Výška: | 161 cm |
| Váha: | 65 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, knihy, kultura, kutilství, počítače, zahrádkaření, ruční práce, fotografování |
| Filmy: | dokumentární, pohádky, westerny, historické |
| Hudba: | vážná, lidová hudba, folk, rock, jazz, soul |
| Sporty: | plavání, lyžování a zimní sporty, turistika a outdoor, vodácký sport |
| Kuchyně: | česká, italská, indická |
| Nápoj: | čaj, káva, víno, pivo |
| Zlozvyky: | práce |
| Majetek: | byt, chata, auto |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, přátelství, sport, výlety, koníčky, cestování |
| Věk: | od 60 do 70 let |
| Výška: | do 170 cm |
| Váha: | do 70 kg |