| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 180 cm |
| Váha: | 70 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, sport, filmy a kino, zvířata a chovatelství |
| Barva: | modrá |
| Nápoj: | míchané nápoje |
| Zlozvyky: | kouření |
| Zaměstnání: | podnikatel |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, flirt |
| Věk: | od 18 do 40 let |
| Výška: | od 150 do 175 cm |
| Váha: | od 50 do 65 kg |
Pouze pro registrované