| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 182 cm |
| Váha: | 100 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, pohádky, westerny, dobrodružné |
| Hudba: | 60.-80. léta, lidová hudba, folk, pop, country |
| Sporty: | hokej, fotbal |
| Kuchyně: | asijská, česká |
| Barva: | modrá, zelená, černá, hnědá |
| Květiny: | růže, orchideje, gerbery, sněženky, fialky, pivoňky |
| Nápoj: | čaj, káva, cola a limonády, víno, pivo |
| Zlozvyky: | počítače a internet |
| Majetek: | byt, auto |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 57 do 63 let |
| Výška: | od 165 do 175 cm |
| Váha: | od 60 do 90 kg |