| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 195 cm |
| Váha: | 89 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo, knihy, kultura, kutilství, zahrádkaření, filmy a kino, fotografování, zvířata a chovatelství, móda |
| Filmy: | komedie, dokumentární, muzikály a hudební, pohádky, westerny, historické, dobrodružné, science fiction |
| Sporty: | plavání, cyklistika, turistika a outdoor |
| Kuchyně: | česká |
| Barva: | bílá, modrá, zelená |
| Nápoj: | čaj |
| Majetek: | byt |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, přátelství, sport, výlety, koníčky, cestování |
| Věk: | do 40 let |
| Výška: | od 160 do 180 cm |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované