| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 188 cm |
| Váha: | 78 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo, knihy, zahrádkaření, tanec |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, historické, dobrodružné, science fiction, drama |
| Hudba: | 60.-80. léta, lidová hudba, pop, country, soul |
| Sporty: | plavání, cyklistika, lyžování a zimní sporty, fotbal, tenis, stolní tenis, badminton, basketbal, kulturistika, fitness, běh |
| Kuchyně: | česká, italská, americká, mexická |
| Barva: | bílá, červená, modrá, černá |
| Květiny: | růže, lilie, tulipány, karafiáty, konvalinky |
| Nápoj: | čaj, káva, víno |
| Zlozvyky: | práce |
| Majetek: | dům, auto |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 45 do 58 let |
| Výška: | od 165 do 200 cm |
| Váha: | od 65 do 90 kg |