| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 174 cm |
| Váha: | 82 kg |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, přátelství, sport, výlety, koníčky, cestování |
| Věk: | od 35 do 52 let |
| Výška: | od 155 do 174 cm |
| Váha: | od 55 do 70 kg |