| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 183 cm |
| Váha: | 92 kg |
| Koníčky: | hudba |
| Filmy: | komedie |
| Hudba: | rock, funk |
| Nápoj: | káva |
| Majetek: | byt |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 40 do 50 let |
| Výška: | od 155 do 183 cm |
| Váha: | od 60 do 70 kg |