| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | vdovec |
| Výška: | 176 cm |
| Váha: | 65 kg |
| Koníčky: | cestování, jídlo, kutilství, zahrádkaření, filmy a kino, zvířata a chovatelství |
| Kuchyně: | česká |
| Barva: | červená, fialová, modrá, zelená, černá |
| Květiny: | růže, narcisy, tulipány, luční květiny, slunečnice, karafiáty |
| Nápoj: | čaj, káva |
| Majetek: | byt, auto |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 47 do 63 let |
| Výška: | od 150 do 170 cm |
| Váha: | od 57 do 80 kg |