| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 175 cm |
| Váha: | 67 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, zvířata a chovatelství |
| Filmy: | akční, komedie, horory |
| Hudba: | 60.-80. léta, elektronická hudba, country, metal |
| Sporty: | plavání, cyklistika |
| Kuchyně: | česká |
| Barva: | černá |
| Květiny: | růže, tulipány |
| Nápoj: | káva, víno, pivo, tvrdý alkohol |
| Zlozvyky: | kouření, alkohol |
| Majetek: | byt |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Hledám: | muže |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele, flirt, dopisování |
| Věk: | od 18 do 30 let |
| Výška: | od 160 do 180 cm |
| Váha: | od 65 do 80 kg |