| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 171 cm |
| Váha: | 65 kg |
| Koníčky: | hudba, sport, jídlo, knihy, kutilství, zahrádkaření, tanec, zvířata a chovatelství |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, dokumentární, pohádky, westerny, historické, dobrodružné, drama |
| Hudba: | 60.-80. léta, folk, rock, pop, country |
| Sporty: | hokej, lyžování a zimní sporty, fotbal, basketbal |
| Kuchyně: | asijská, česká, mexická |
| Barva: | bílá, oranžová, černá |
| Květiny: | růže, lilie, orchideje |
| Nápoj: | káva, pivo |
| Zlozvyky: | kouření, práce |
| Zaměstnání: | nezaměstnaný |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, přátelství |
| Věk: | od 50 do 70 let |
| Výška: | od 165 do 170 cm |
| Váha: | od 60 do 70 kg |