| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | ženatý nebo ve vztahu |
| Výška: | 187 cm |
| Váha: | 90 kg |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele, flirt |
| Věk: | od 18 do 90 let |
| Výška: | od 140 do 141 cm |
| Váha: | od 40 do 50 kg |