| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 175 cm |
| Váha: | 65 kg |
| Kuchyně: | česká |
| Barva: | modrá, černá |
| Květiny: | růže, orchideje, konvalinky |
| Nápoj: | čaj, káva, pivo, tvrdý alkohol |
| Zlozvyky: | kouření, alkohol, práce |
| Majetek: | byt |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele |
| Věk: | od 25 do 37 let |
| Výška: | od 170 do 175 cm |
| Váha: | od 50 do 56 kg |