| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 188 cm |
| Váha: | 110 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, počítače, filmy a kino, fotografování |
| Hudba: | vážná, rock, elektronická hudba |
| Sporty: | cyklistika, volejbal, kulturistika, fitness |
| Kuchyně: | asijská, česká, indická |
| Barva: | modrá |
| Květiny: | sněženky |
| Nápoj: | čaj, káva |
| Zlozvyky: | počítače a internet, práce |
| Zaměstnání: | podnikatel |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, flirt |
| Věk: | od 45 do 60 let |
| Výška: | od 170 do 180 cm |