| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 180 cm |
| Váha: | 84 kg |
| Koníčky: | cestování, sport, jídlo, fotografování, móda |
| Hudba: | vážná, folk, jazz, hip hop a rap |
| Barva: | bílá, červená, černá |
| Nápoj: | čaj, cola a limonády, pivo |
| Děti: | chci |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele |
| Věk: | od 19 do 45 let |
| Výška: | od 160 do 180 cm |
| Váha: | od 50 do 75 kg |