| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 185 cm |
| Váha: | 85 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, knihy, počítače, filmy a kino, tanec, zvířata a chovatelství, móda |
| Filmy: | komedie, pohádky, horory |
| Hudba: | pop, funk, hip hop a rap |
| Sporty: | plavání, cyklistika, fotbal, ostatní míčové sporty |
| Kuchyně: | asijská, česká, americká |
| Barva: | bílá, červená, fialová, modrá, černá |
| Květiny: | růže, orchideje, tulipány, slunečnice |
| Nápoj: | čaj, káva, cola a limonády, víno, pivo, míchané nápoje |
| Zlozvyky: | kouření, práce |
| Majetek: | auto |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | chci |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele |
| Věk: | od 18 do 35 let |
| Výška: | od 160 do 180 cm |
| Váha: | od 50 do 70 kg |