| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 182 cm |
| Váha: | 67 kg |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, psychologické, dokumentární, muzikály a hudební, pohádky, westerny, historické, horory, dobrodružné, science fiction, drama |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, flirt, dopisování, přátelství |
| Věk: | od 19 do 27 let |
| Výška: | od 170 do 185 cm |
| Váha: | od 60 do 70 kg |