| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 176 cm |
| Váha: | 72 kg |
| Koníčky: | hudba, filmy a kino, tanec, zvířata a chovatelství |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, dokumentární, muzikály a hudební, pohádky, westerny, historické, horory, drama |
| Hudba: | 60.-80. léta, metal, hip hop a rap |
| Kuchyně: | asijská, česká, italská |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, flirt, přátelství |
| Věk: | do 47 let |
| Výška: | od 160 do 177 cm |