| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 182 cm |
| Váha: | 87 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, jídlo, kultura, filmy a kino, fotografování, zvířata a chovatelství |
| Filmy: | detektivní, dokumentární, horory, science fiction |
| Hudba: | 60.-80. léta, rock, metal, jazz, soul |
| Kuchyně: | asijská, česká, italská, indická, středomořská, mexická |
| Nápoj: | káva, víno, pivo, míchané nápoje |
| Zlozvyky: | práce |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele, flirt |
| Věk: | od 28 do 42 let |
| Výška: | od 160 do 180 cm |
| Váha: | od 55 do 69 kg |