| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | ženatý nebo ve vztahu |
| Výška: | 190 cm |
| Váha: | 85 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo, kultura, filmy a kino, fotografování |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, muzikály a hudební, pohádky, westerny, historické, dobrodružné |
| Sporty: | plavání, cyklistika, hokej, lyžování a zimní sporty, fotbal, tenis, stolní tenis, badminton, ostatní míčové sporty, běh |
| Kuchyně: | česká, italská, středomořská, mexická |
| Barva: | červená, modrá, zelená |
| Květiny: | růže, orchideje, narcisy, tulipány, luční květiny, slunečnice, gerbery, konvalinky, sněženky, pivoňky |
| Nápoj: | čaj, káva, cola a limonády, víno, pivo, míchané nápoje, tvrdý alkohol |
| Zlozvyky: | alkohol, počítače a internet, práce |
| Majetek: | auto |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele, flirt, dopisování |
| Věk: | od 25 do 45 let |
| Výška: | od 160 do 170 cm |
| Váha: | od 50 do 60 kg |