| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | ženatý nebo ve vztahu |
| Výška: | 190 cm |
| Váha: | 118 kg |
| Koníčky: | hudba, knihy, kultura, kutilství, počítače, zahrádkaření, ruční práce |
| Filmy: | komedie, psychologické, horory, science fiction, drama |
| Hudba: | 60.-80. léta, rock, metal |
| Kuchyně: | asijská, česká, mexická |
| Nápoj: | káva, víno, tvrdý alkohol |
| Majetek: | dům, auto |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele, flirt, přátelství |
| Věk: | od 45 do 56 let |
| Váha: | do 80 kg |