| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 197 cm |
| Váha: | 134 kg |
| Koníčky: | hudba, jídlo, počítače, filmy a kino, zvířata a chovatelství |
| Filmy: | psychologické, dokumentární |
| Hudba: | rock, elektronická hudba, metal |
| Kuchyně: | asijská, česká, indická, vegetariánská, veganská |
| Barva: | modrá, černá |
| Nápoj: | káva, pivo |
| Zlozvyky: | kouření, počítače a internet |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, přátelství |
| Věk: | od 20 do 43 let |
| Váha: | do 65 kg |