| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 183 cm |
| Váha: | 77 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, jídlo, knihy, filmy a kino, fotografování, zvířata a chovatelství |
| Sporty: | plavání, cyklistika, turistika a outdoor |
| Kuchyně: | česká |
| Nápoj: | čaj, cola a limonády, víno, pivo |
| Majetek: | auto |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | chci |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, sport, výlety, koníčky, cestování |
| Věk: | od 20 do 32 let |
| Výška: | do 183 cm |
| Váha: | do 75 kg |